Iš kur gauti iliustracijas?

Dažnai vaizdu galima pasakyti daugiau nei žodžiais, todėl interneto svetainės ar el. parduotuvės iliustracijos yra labai svarbios. Jos turi atitikti tekstų turinį, būti kokybiškos ir tinkamų dydžių.

Atsižvelgiant į poreikius, galima naudoti tiek interneto bibliotekų (mokamų arba nemokamų), tiek tiekėjų pateiktas iliustracijas, tiek unikalias, jūsų užsakymu padarytas nuotraukas ar grafinius vaizdus.

Pavyzdžiui, prie šio teksto pateikta nemokama David Bruyland sukurta iliustracija iš Pixabay. Ją naudojant nebūtina nurodyti nei autoriaus, nei jokios kitos informacijos.

abstraktus fotomontažas, kuriame panaudotos fotoaparato objektyvo, kelių šachmatų figūrų ir gražios moters veido nuotraukos

Gerai. Tai kas jas suras ir atrinks?

Mūsų klientai, kuriems bus reikalingos tinkamos interneto svetainės ar el. parduotuvės iliustracijos, gali patikėti jų suradimą ir parinkimą mums.

Jeigu mūsų klientai nori ieškoti iliustracijų savo interneto svetainei ar el. parduotuvei patys, galime nurodyti, kokie turi būti jų išmatavimai. Visgi, jei tiksliai nežinote, kas yra .jpg, .svg, .png arba pikseliai ir kaip yra saugomos autorių teisės, geriau patikėkite šį darbą mums.

Jeigu mūsų klientai pageidauja pasidaryti unikalias nuotraukas (pvz. darbuotojų, patalpų, pastatų fasadų, prekių ir pan.), surandame fotografą, kuris už suderintą kainą suteiktų kokybiškas paslaugas.

Kita tema

Ką daryt su SEO tekstais?

Jei tikitės aukštų pozicijų Google ir kitų paieškos sistemų puslapiuose, turėkite omenyje, kad interneto svetainių ir el. parduotuvių SEO tekstų kūrimas prasideda nuo...

Skaityti toliau

NASKA. Interneto svetainių ir parduotuvių kūrimas, SEO.

Patikimas veikimas

Prisitaikantis dizainas

Puikus vaizdas

Patogus valdymas

Naska.

© 2024 Naska.

Autorių teisės saugomos įstatymo.